.

.

Одлична цена
Frameless diy слика маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 размислување

Frameless diy слика маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 размислување

DEN 359.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
16x20
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Бренд Име:
BLINGIRD
Стил:
Impressionist
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Производи во категоријата