.

.

Одлична цена
Дома декор симулација маслото на платно печатење на пејзаж слики на Платно Сликарство DM1609703

Дома декор симулација маслото на платно печатење на пејзаж слики на Платно Сликарство DM1609703

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
25x40 20x50 20x60
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Dongmei маслени
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Број На Модел На:
DM1609703
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
симулација на нафта сликарство
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
симулација на нафта сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Дома декорација:
Дома декорација сликарство
седи соба декорација:
седи соба декорација сликарство
Спална соба украсување:
спална соба декорација сликарство
Хотел декорација:
Хотел декорација сликарство
Производи во категоријата