.

.

Одлична цена
ѕид уметност модерна Pinks и Clematis во Кристална Вазна Edouard Manet Слики Страна се насликани со Висок квалитет

ѕид уметност модерна Pinks и Clematis во Кристална Вазна Edouard Manet Слики Страна се насликани со Висок квалитет

DEN 2832.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
18 X 27, 20 Х 30, 24 X 36, 30 X 45, 40 X 60, 48 X 72
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
13
Iid:
19718
M:
M2
Производи во категоријата