.

.

Одлична цена
маслото за детска соба Циганска Жена со Бебе од Amedeo Modigliani Страна се насликани со Висок квалитет

маслото за детска соба Циганска Жена со Бебе од Amedeo Modigliani Страна се насликани со Висок квалитет

DEN 2616.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
3
Iid:
256
M:
M2
Производи во категоријата