.

.

Одлична цена
Уметничка Слика од Edouard Manet На конзерваториум Висок Квалитет Рака насликани

Уметничка Слика од Edouard Manet На конзерваториум Висок Квалитет Рака насликани

DEN 3432.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
13
Iid:
19747
M:
M3
Производи во категоријата