.

.

Одлична цена
Слика од Amedeo Modigliani уметност Девојка со Кабел circa Висок Квалитет Рака насликани

Слика од Amedeo Modigliani уметност Девојка со Кабел circa Висок Квалитет Рака насликани

DEN 2616.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
3
Iid:
255
M:
M2
Производи во категоријата