.

.

Одлична цена
Модерна слика на платно во затворен простор со Отворен Прозорец Раул Dufy Висок квалитет Рака насликани

Модерна слика на платно во затворен простор со Отворен Прозорец Раул Dufy Висок квалитет Рака насликани

DEN 2136.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина (Инчен):
27 X 18, 30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
70
Iid:
5984
M:
M1
Производи во категоријата