.

.

Одлична цена
Цветни Печати Транспарентен Водоотпорен Шминка сочинуваат Козметички Торба Патување Миење Заби Торбичка Toiletry Складирање Организатор Торба Sac

Цветни Печати Транспарентен Водоотпорен Шминка сочинуваат Козметички Торба Патување Миење Заби Торбичка Toiletry Складирање

DEN 58.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
80ml
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
LBS-024
Употреба:
Дребулии
Пластични Тип:
ПВЦ
Шема:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
lhlsmc недела материјали
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
21*8*16CM
Производот:
Складирање Кеси
се опише 1:
Мултифункционален складирање торба
се опише 2:
Патување прием пакет
се опише 3:
Транспарентен прием пакет
се опише 4:
Козметички прием пакет
се опише 5:
Toiletries прием пакет
се опише 6:
Остатоци Складирање Торба
се опише 7:
Креативни складирање торба
се опише 8:
Преносни прием пакет
боја:
Жолта, Виолетова, Зелена, Сина, Розова
Големина:
21 * 8 * 16cm
Производи во категоријата