.

.

Одлична цена
2 Size рачни Дребулии Складирање Торба Торбичка Водоотпорен Патент се Облекуваат Нето Стил Четка за Миење Торба Мултифункционален Патување Преносни

2 Size рачни Дребулии Складирање Торба Торбичка Водоотпорен Патент се Облекуваат Нето Стил Четка за Миење Торба Мултифункционален

DEN 176.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L
Тип:
Складирање Кеси
Ткаенина Тип:
Најлон
Обликот:
Плоштад
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
облека
Применливи Простор:
Бања
Капацитет:
200ml
Дебелина:
9 жица
Класификација:
Сет
Шема:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
SAFEBET
Број На Модел На:
92
Спецификација:
2size
Производот:
Make up торба
Производи во категоријата