.

.

Одлична цена
14*21cm Прилагодено Лого Сатен Коса Екстензија Кеси Око Маска Накит Пакување Пошта Лента Drawstring Торба за Перики

14*21cm Прилагодено Лого Сатен Коса Екстензија Кеси Око Маска Накит Пакување Пошта Лента Drawstring Торба за Перики

DEN 647.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
JCBSD27 ЦРНА, РОЗОВА JCBSD31
Бренд Име:
HDE ТОРБА
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Полиестер
Дебелина:
6 жица
Форма:
Возен Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Број На Модел На:
JC
Спецификација:
50
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Косата кеси
Употреба:
Перики
Капацитет:
14x18cm
Ткаенини:
Сатенски
Употреба:
Пакување
Печати Занает:
екран за печатење
боја:
розова ,црна
Големина:
14*21cm
прилагодено лого:
Yes
прилагодено боја:
Yes
Порибено:
No
Производи во категоријата