.

.

Одлична цена
50pcs 22x29+5cm (8.7x11.4) 200micron Мет Злато Алуминиумска Фолија Zip Пакување Торба Метален Resealable Подарок Торба за Складирање

50pcs 22x29+5cm (8.7x11.4) 200micron Мет Злато Алуминиумска Фолија Zip Пакување Торба Метален Resealable Подарок Торба

DEN 693.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Форма:
Торба За Компресија Тип
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Употреба:
Храна
Шема:
Три-димензионални Тип
Обликот:
Плоштад
Производот:
Алуминиумска Фолија Складирање Торба
Спецификација:
8.7x11.4
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Материјал:
Алуминиумска Фолија
боја:
како Слика
Површината Ракување:
Gravure Печатење
торба стил:
Застане Алуминиумска Фолија Ziplock Торба
Функција:
Храна Одделение, Кислород Отпор, Greaseproof, Влага-доказ
Примена:
Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Чај, Кафе, Медицина
Дебелина:
200micron (Двојно лице)
прилагодено лого:
Прифатена
Запечатување стил:
Авто-запечатени Ziplock Торба
Производи во категоријата