.

.

Одлична цена
Складирање Кеси ТВ Далечински Управувач Прашина Маска Заштитна Носителот Организатор Дома Објект Опрема Нешта Додатоци Материјали

Складирање Кеси ТВ Далечински Управувач Прашина Маска Заштитна Носителот Организатор Дома Објект Опрема Нешта Додатоци

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
1
Шема:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Производот:
dustproof маска
Пластични Тип:
PE
Дебелина:
6 жица
Функција:
Еко-Пријателски
Капацитет:
50МЛ
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Форма:
Три-димензионални Тип
Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Прашина Маска ракав
Спецификација:
21*4.9*1.9cm/18.5*5*2cm
Ткаенина Тип:
Силикони
боја:
транспарентни,јасни
Производи во категоријата