.

.

Одлична цена
50pcs Нерѓосувачки Челик Скара СКАРА Skewers Игла Kebab Kabob Стапови За Надворешна Кампување Пикник Алатки 35cm

50pcs Нерѓосувачки Челик Скара СКАРА Skewers Игла Kebab Kabob Стапови За Надворешна Кампување Пикник Алатки 35cm

DEN 212.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Алатки
Функција:
Отпорност На Топлина,Лесно Се Чистат
Алатка Тип:
Skewers
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо