.

.

Одлична цена
висок квалитет на синтетички СТП Мат огледало крокодил кожа салон материјал

висок квалитет на синтетички СТП Мат огледало крокодил кожа салон материјал

DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Употреба:
Декоративни,Троседот,Чаир,Чевли,Торба
Материјал:
PU
Поддршка Техника:
Ткаени
Шема:
Врежана
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорни,Еластичен
Број На Модел На:
QF-5740
Бренд Име:
BENSLTHER
Дебелина:
1.0 mm
Ширина:
54/55
Производи во категоријата
DEN 456.00 -90 %