.

.

Одлична цена
Црна Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие 54 По Широк двор

Црна Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие

DEN 422.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Декоративни,Автомобил,Троседот,Мебел,Чаир,Облека,Ракавици,Чевли,Ремен,Голф,Столче,Торба
Материјал:
PU
Поддршка Техника:
Плетени
Функција:
Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Дебелина:
0.7 mm
Шема:
Заврши
Ширина:
140cm
Производи во категоријата
DEN 456.00 -86 %