.

.

Одлична цена
Бела Мала Lychee СТП Кожа Faux Кожа Ткаенина СТП Вештачка Кожа Текстил Кожа Продава ОД ДВОРОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Бела Мала Lychee СТП Кожа Faux Кожа Ткаенина СТП Вештачка Кожа Текстил Кожа Продава ОД ДВОРОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 422.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
PU
Поддршка Техника:
Nonwoven
Употреба:
Појас,Чаир,Торба,Троседот,Лаптоп,Автомобил Седиште
Функција:
Водоотпорен,Абразија-Отпорни,Еластичен
Дебелина:
0.8 mm
Ширина:
140cm
Производи во категоријата
DEN 456.00 -86 %