.

.

Одлична цена
Тен Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие 54 По Широк двор

Тен Голема Lychee Шема СТП Синтетички Кожа Faux Кожен Тапацир Ткаенина Автомобил Внатрешни работи Троседот Покрие

DEN 422.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Еластична,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Шема:
Заврши
Употреба:
Дома Текстил,Декоративни,Торба,Мебел,Лаптоп,Ракавици,Столче,Автомобил,Облека,Чевли
Дебелина:
0.7 mm
Поддршка Техника:
Nonwoven
Ширина:
140cm
Производи во категоријата
DEN 456.00 -86 %