.

.

Одлична цена
Гроздобер Silvers Срцето&Неограничен Лисици Пиштол Триаголник Остава Желка Папагал Часовник Заклучување Ѓердан Приврзоци Женска Накит X291

Гроздобер Silvers Срцето&Неограничен Лисици Пиштол Триаголник Остава Желка Папагал Часовник Заклучување Ѓердан Приврзоци

DEN 33.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Коска
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
60см
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
MM
Пол:
Унисекс
Должина:
60CM
Производи во категоријата