.

.

Одлична цена
Нова Мода 12mm Школка Бисер Круг Бисери Ѓердан Синџир Накит Магнет Затворач Жените Девојка Подарок трговија на Големо Цена 18inch JT5667

Нова Мода 12mm Школка Бисер Круг Бисери Ѓердан Синџир Накит Магнет Затворач Жените Девојка Подарок трговија на Големо

DEN 374.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WUBIANLU
Број На Модел На:
JT5667
Материјал:
Школка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Pendant Големина:
12mm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Материјал Наука:
Школка
Должина:
18inch
Мушка големина:
12mm
Пол:
жена девојка
Метал:
Бакар
Стил:
Моден
Боја:
Портокал
Производи во категоријата