.

.

Одлична цена
! моден DIY накит 8мм Lazuli Lapis & бел бисер Ѓердани 65 JT5655

! моден DIY накит 8мм Lazuli Lapis & бел бисер Ѓердани 65 JT5655

DEN 570.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Должина:
65
Метали Тип:
Бакар
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Pendant Големина:
8мм
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
JT5655
Бренд Име:
WUBIANLU
Производи во категоријата