.

.

Одлична цена
Нерѓосувачки Челик Синџир Писмо CHLOVE Црвено Срце Кратки Ѓердани за Мода и Тренди Приврзоци Најдобро Пријателство Љубовник Накит

Нерѓосувачки Челик Синџир Писмо CHLOVE Црвено Срце Кратки Ѓердани за Мода и Тренди Приврзоци Најдобро Пријателство

DEN 146.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3.5 см
Број На Модел На:
snso1
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Писмо
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производи во категоријата