.

.

Одлична цена
Нова мода жените црвено вештачки корални круг монистра 6-14mm кула уникатен дизајн синџири ѓердан бесплатен превозот 18inch B666

Нова мода жените црвено вештачки корални круг монистра 6-14mm кула уникатен дизајн синџири ѓердан бесплатен превозот

DEN 158.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Вештачки Корални
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B666
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
6-14mm
Метали Тип:
сребро позлатен
Производи во категоријата