.

.

Одлична цена
Убава 8strds природни peridot ѓердан-циркон pendant 18

Убава 8strds природни peridot ѓердан-циркон pendant 18

DEN 2798.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Зелена
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
4mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker
Круг:
Зелена
Производи во категоријата