.

.

Одлична цена
7/9/11/13mm Бесплатен Превозот Мода 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Спречување на Кубанската Синџир на Мажите Момчето Ѓердан Високо Полиран 24

7/9/11/13mm Бесплатен Превозот Мода 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Спречување на Кубанската Синџир на Мажите

DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
7mm, 9mm, 11mm, 13mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
61cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
ѓердан
Обликот:
исто како на слика
Големина:
24
боја:
исто како на слика
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Мода,Тренд,Класика
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Материјал:
Никој
Производи во категоријата