.

.

Одлична цена
Трговија на големо брзо 3Strds Мулти Боја Барок Бисер Ѓердани-Камео Затворач ААА

Трговија на големо брзо 3Strds Мулти Боја Барок Бисер Ѓердани-Камео Затворач ААА

DEN 651.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MM
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Производи во категоријата