.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот>>15row 17 13mm бел ориз бисер кафе кожа грозје ѓердан

Бесплатен Превозот>>15row 17 13mm бел ориз бисер кафе кожа грозје ѓердан

DEN 570.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Класичен
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ААА
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Злато Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
INCH
a:
добро
Производи во категоријата