.

.

Одлична цена
Топла продажба нов Стил >>>>>3 Реда Вистински Бел Бисер Tigereye Опал 18KGP Кристал Ѓердан

Топла продажба нов Стил >>>>>3 Реда Вистински Бел Бисер Tigereye Опал 18KGP Кристал Ѓердан

DEN 882.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Класичен
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ААА
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
Inch
a:
добро
Производи во категоријата