.

.

Одлична цена
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ *Z6571 14mm речиси круг сива завртка тема слатководни бисер ѓердани 50inch ААА

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ *Z6571 14mm речиси круг сива завртка тема слатководни бисер ѓердани 50inch ААА

DEN 2198.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MM
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Производи во категоријата