.

.

Одлична цена
трговија на големо сребро 5mm широк Мажите Ѓердан 20inch Бесплатен превозот, сребро позлатен мажите синџир ѓердан,МОДНИ НАКИТ 20inch

трговија на големо сребро 5mm широк Мажите Ѓердан 20inch Бесплатен превозот, сребро позлатен мажите синџир ѓердан,МОДНИ

DEN 117.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Сребро.
Должина:
20inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
HANZHOWEEL
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
xl-055
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Заклучување
Pendant Големина:
20inch
Функција:
Сребро.
Синџирот Должина:
20inch
Синџирот ширина:
5mm
Производи во категоријата