.

.

Одлична цена
Kaisi 7 во 1 Шрафцигер Поправка Полнење телефон отворање за Iphone 6 S / 6/5 / 5S 5C / 4 / 4S Nokia Samsung Sony Xiaomi H

Kaisi 7 во 1 Шрафцигер Поправка Полнење телефон отворање за Iphone 6 S / 6/5 / 5S 5C / 4 / 4S Nokia Samsung Sony

DEN 239.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
случаен
Завртка Тип На Глава:
Torx,Дупчиња,Плоштад Приклучок,Хексадецимален,Филипс
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални,Не се лизга,Dismountable
Со Рачка Или Не:
Yes
Пакет:
5-9Pcs
Магнетно:
Yes
Бренд Име:
kaisi
Навој На Главата Големина:
smal
Број На Модел На:
Хексадецимален
is_customized:
Yes
Тип:
Магнетни Шрафцигер
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Големина:
length 140mm
C:
Трева-зелена
Карактеристики:
Мултифункционален,Dismountable
T:
Шрафцигер Сет
Завртка Тип На Глава:
Набљудувајќи
Производи во категоријата