.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот BST-891 Двојна Глава Прецизност Поправка Отворање Алатки Pentalobe 0.8 T6 Шрафцигер за мобилен телефон, Лаптоп

Бесплатен превозот BST-891 Двојна Глава Прецизност Поправка Отворање Алатки Pentalobe 0.8 T6 Шрафцигер за мобилен

DEN 143.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
1pc, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs, 25pcs
Бренд Име:
БЕС
Големина:
124mm
Завртка Тип На Глава:
Torx,Филипс,5-Точка
Навој На Главата Големина:
25mm
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални,Не се лизга,Двојна Глава
Со Рачка Или Не:
Yes
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
BST-891H
Пакет:
Под 5Pcs
Тип:
прецизност шрафцигер
is_customized:
Yes
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Производи во категоријата