.

.

Одлична цена
LED Шминка Огледало Со Светлина Жените Преносни Огледало Шминка Козметички 8 LED Светла Светилки Виткање Компактен Џеб Огледало Нови Пристигнување

LED Шминка Огледало Со Светлина Жените Преносни Огледало Шминка Козметички 8 LED Светла Светилки Виткање Компактен

DEN 170.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Розова, Бела
Бренд Име:
BLUEFRAG
Број На Модел На:
BLMI0073
Материјал:
ABS, Стакло
Големина:
110mm*85mm*11mm
Тип На Објект:
Шминка Огледало
Тип На Објект:
LED шминка огледало со светлина
Производи во категоријата