.

.

Одлична цена
CCOR НОВИ 96 број легура pendant ѓердан keychain накит додатоци pendant, 20pcs,DL018

CCOR НОВИ 96 број легура pendant ѓердан keychain накит додатоци pendant, 20pcs,DL018

DEN 143.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
dl018
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
20pcs
боја:
мешана боја
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата