.

.

Одлична цена
50pcs 15mm Цинк Легура на злато сребро крстот едноставна многу мал Шарм Ѓердан Pendant DIY Мода Накит За Жените&Мажи

50pcs 15mm Цинк Легура на злато сребро крстот едноставна многу мал Шарм Ѓердан Pendant DIY Мода Накит За Жените&Мажи

DEN 199.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
КС злато, злато, сребро, пиштол црна, бела К
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Крстови
Број На Модел На:
8142
Големина:
15mm
Тежина:
0.5 g
Производи во категоријата