.

.

Одлична цена
10pcs 3D Компир Храна Смола Шарм DIY Занает одговара за Хривнија Накит Наоѓање на рачно изработени

10pcs 3D Компир Храна Смола Шарм DIY Занает одговара за Хривнија Накит Наоѓање на рачно изработени

DEN 101.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
koraba
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата