.

.

Одлична цена
10pcs/многу шарени школка & морска ѕвезда 20*24mm & 22*27mm pendant ѕвезда легура глеѓ шарм DIY додатоци за ѓердани хривнија

10pcs/многу шарени школка & морска ѕвезда 20*24mm & 22*27mm pendant ѕвезда легура глеѓ шарм DIY додатоци за ѓердани

DEN 78.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HZ050212
Шарм Тип:
Храна И Пијалоци
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ILYSY
Големина:
20*24mm&22*27mm
Производи во категоријата