.

.

Одлична цена
GW Мода Накит Murano 925 Сребрен Срце Љубов Шарм Вклопува Ѓердан Хривнија Алка Монистра Diy Жените Накит 5105H20

GW Мода Накит Murano 925 Сребрен Срце Љубов Шарм Вклопува Ѓердан Хривнија Алка Монистра Diy Жените Накит 5105H20

DEN 214.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
5105 abalorioe plata kralen ѓердан pura perlarmband циркон pulsera
Бренд Име:
GW
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Круг
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
вистински 925 sterling silver
објектот стил:
Европската Бренд Шарм
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло:
Кина,Yiwu
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка
is_customized:
Yes
Производи во категоријата