.

.

Одлична цена
Трговија на големо 2000 компјутери/многу Хром Боја Рамен Bottlecaps Sliver Метал срамнети со земја Шише Капи за Накит Занаети Лакови

Трговија на големо 2000 компјутери/многу Хром Боја Рамен Bottlecaps Sliver Метал срамнети со земја Шише Капи за Накит

DEN 3336.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Шарм Тип:
Спорт
Број На Модел На:
израмните шише капи
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SUTOYUEN
боја:
двете страни Обоени Хром шише капи
Карактеристики:
без Дупки
Вметната големина:
1 инчен 1
Употреба:
Шише Капи За Carfts и Накит
Производи во категоријата