.

.

Одлична цена
Најголемиот ДЕЛ 30 Цинк Легура Мини Роботот Шарм Антички Сребрен Тон Nickle Слободни Накит Снабдување 17*19.5 mm 1.5 g

Најголемиот ДЕЛ 30 Цинк Легура Мини Роботот Шарм Антички Сребрен Тон Nickle Слободни Накит Снабдување 17*19.5 mm 1.5

DEN 126.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
CM1379
Бренд Име:
ODLADM
Материјал:
Метал
боја:
Антички Сребрен Позлатен
Микс Кучка?:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu, Кина
Is_customized?:
Yes
Големина:
17*19.5mm
Превозот Метод?:
Ние користиме стандарден превозот метод со следење infromation достапни
Пол:
Девојки, Жени, Тинејџерски Девојки
Производи во категоријата