.

.

Одлична цена
10pcs Риба Шарм Антички Сребрен Тон Разновиден 2 Двострано Одговара Жените Diy Хривнија Ѓердан Pendant Накит Додатоци Наоди

10pcs Риба Шарм Антички Сребрен Тон Разновиден 2 Двострано Одговара Жените Diy Хривнија Ѓердан Pendant Накит Додатоци

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
MEIBEADS
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
EY3666
боја:
антички сребрен
Големина:
21*19MM
Материјал:
Легура
Употреба:
diy шарм хривнија keychain
Функција:
риба шарм
Производи во категоријата