.

.

Одлична цена
130PCS! 8ММ Злато Масти Слајд Писмо шарм (A-Z секоја буква 5pcs) Одговара DIY Wristband & Хривнија LSSL36*130

130PCS! 8ММ Злато Масти Слајд Писмо шарм (A-Z секоја буква 5pcs) Одговара DIY Wristband & Хривнија LSSL36*130

DEN 409.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
diylocket
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Големина:
8mm Internal Dia.
Производ Стил:
8мм слајд писмо
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата
DEN 167.76 -60 %