.

.

Одлична цена
TDIYJ Нови Пристигнување снежен човек да Виси Шарм за да Виси Стакло Locket како Божиќ Подароци за Девојки

TDIYJ Нови Пристигнување снежен човек да Виси Шарм за да Виси Стакло Locket како Божиќ Подароци за Девојки

DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TDIYJ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
F399
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Снешко
Употреба:
одговара на Постоечкиот Locket
боја:
како на сликата
Тип На Објект:
лебдечки шарм
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Големина:
7mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата
DEN 192.00