.

.

Одлична цена
мојата форма 60pcs сакам гимнастика збор спортски шарм

мојата форма 60pcs сакам гимнастика збор спортски шарм

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
AFH102111
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
обложено:
антички сребрен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски
Производи во категоријата
DEN 192.00 -90 %

DEN 143.76 -90 %