.

.

Одлична цена
WT-P949 5pcs Вистински црна коска Pendant златна боја галвански Црна Рог Бивол Коска Pendant Накит трговија на Големо

WT-P949 5pcs Вистински црна коска Pendant златна боја галвански Црна Рог Бивол Коска Pendant Накит трговија на Големо

DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-P949
Бренд Име:
WKT
Шарм Тип:
Животни
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
ОЕМ:
обичај се направи
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Метали Тип:
Злато Позлатен
Производи во категоријата
DEN 192.00