.

.

Одлична цена
10PCS 22mm Лебди Locket Плочи Шарм Ла mejor мама не ' Рѓосувачки Челик Прозорец Плочи за 30мм Круг Locket Pendant

10PCS 22mm Лебди Locket Плочи Шарм Ла mejor мама не ' Рѓосувачки Челик Прозорец Плочи за 30мм Круг Locket Pendant

DEN 136.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
shuyani
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Не ' Рѓосувачки Челик Плочи 007
Шарм Тип:
лебдечки шарм
клучен збор :
Не ' Рѓосувачки Челик Плочи
MOQ:
10pcs
Имаат акции:
Yes
Locket Дизајн:
Повеќе од 400 стил
шарм дизајн:
Повеќе од 800 стил
Зошто евтини:
Фабрика цена ние го направи тоа го продаде
Точка име :
Не ' Рѓосувачки Челик Плочи
превозот:
Повеќе од $150,предаден од страна на СЛОБОДЕН DHL
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Производи во категоријата
DEN 192.00 -80 %

DEN 143.76 -80 %