.

.

Одлична цена
20pcs/многу Ангел Крило Часовник Копче Pendant 77x46mm Копче Шарм Накит Додатоци

20pcs/многу Ангел Крило Часовник Копче Pendant 77x46mm Копче Шарм Накит Додатоци

DEN 289.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XM-QM-A2757
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
копче
Големина:
77x46mm
Тежина:
7g
Производи во категоријата
DEN 143.76 -72 %