.

.

Одлична цена
Тренди Турски Beaded Нараквици Антички Лале Цвет Ретро Злато Позлата Етничка Шарм Нараквици Вода Капка Накит Омилен Подарок

Тренди Турски Beaded Нараквици Антички Лале Цвет Ретро Злато Позлата Етничка Шарм Нараквици Вода Капка Накит Омилен

DEN 133.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
sunspice ms.
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Разубават
Компатибилност:
00
Материјал:
Цинк Легура
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Сестра
Примена:
Свадба/Партија/Ангажирање/Годишнината
ID:
MT005
Производи во категоријата