.

.

Одлична цена
Слон 7 Чакра Шарм Beaded Хривнија Мала Мушка Јога Енергија Хривнија Накит За Мажи Жени Реики Молитва Камења

Слон 7 Чакра Шарм Beaded Хривнија Мала Мушка Јога Енергија Хривнија Накит За Мажи Жени Реики Молитва Камења

DEN 43.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JETTING
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
/
Материјал:
Монистра
Обликотшема:
слон
Производи во категоријата