.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот! Тренди Скелет и Круната Шарм Бисер Монистра Кожа Кабелот Mutilayer Алка Нараквици за Жените Накит, Подароци

Бесплатен Превозот! Тренди Скелет и Круната Шарм Бисер Монистра Кожа Кабелот Mutilayer Алка Нараквици за Жените Накит,

DEN 165.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
is_customized:
Yes
Должина:
17.5cm
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
SL0014
Бренд Име:
Charmcci
Производи во категоријата