.

.

Одлична цена
Животни Спомен Нараквици Куче, Мачка Милениче Шепи Отпечатоци Гроздобер Љубов Монистра Алка Што Недостасува Вашиот Влажни Бакнежи, Жените Љубители Подароци Wristband

Животни Спомен Нараквици Куче, Мачка Милениче Шепи Отпечатоци Гроздобер Љубов Монистра Алка Што Недостасува Вашиот

DEN 48.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
B2003
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Bespmosp
Функција:
Моден
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Жените,Семејството,Пријатели,
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци
Производи во категоријата